Tore on olla tagasi! 
Aeg on pühkida siit tolm ja jagada teiega kauneid hetki Hispaania reisist! 

 

Olime gümnaasiumi ajast saadik Tanjaga rääkinud, et kunagi lähme koos reisile. Sellest  sai unistus, millest rääkisime tihti, kuid igal aastal lükkasime seda edasi. Kuniks Tanja selle teema taas tõstatas. Kuna elu on rohkem järje peal, kui peale gümnaasiumi, siis avanes meil lõpuks võimalus lennata kuhugi ning puhata veidi. Algselt oli plaan minna vaid nädalavahetuseks Londonisse, kuid reisi kokku arvutades oleks tulnud see kallim, kui nädal aega palmide all olla. Seega otsisin erinevaid võimalusi, kuhu saaksime minna. Meie valituks osutus Hispaania, täpsemalt Alicante. Reisi soovitajaks oli mu armas töökaaslane Girta, kes ise käib seal kandis puhkamas igal aastal. Nii saigi välja otsitud ja broneeritud sobilikud lennupiletid ja majutus.

Me ei suutnud uskuda reisile minekut seni, kui juba kohvreid pakkisime ja mõtlesime, et issand, homme juba lendame!
Tanja jaoks oli see esimene kord minna niimoodi puhkusreisile ja lennata lennukiga. Ning mul on ääretult hea meel, et ta kõike uut koos minuga sai kogeda.

 

hispaania

 

Otselendu kahjuks Alicantesse ei ole, seega lendasime algselt Londonisse ning veetsime mõned tunnid sealses lennujaamas, kuniks saime Alicantesse lennata. Alicantesse jõudsime õhtul kell pool 10. Välja astudes võttis meid vastu kohe mõnus soe õhk ning taksoga hosteli juurde sõites tekitasid teede ääres olevad palid juba puhkuse tunde. Ööbisime Alicante kesklinnast 7 km kaugusel olevas hostelis Mont Royal. Tegemist oli väga mõnusa hosteliga, mille saime üpris hea hinnaga, kuid seal oli üks suurem ja üks väiksem miinus. Esiteks kuulsime peaaegu kõike, mida naabrid teevad ning teiseks seal ei olnud külmikut. Tundsime külmikust väga puudust, sest ei saanud ühtegi jooki ega puuvilja hoia külmas, kõik tuli kohe ära tarbida.

 

hispaania

 

Esimesel päeval võtsime sihiks tutvuda ümbrusega ning leida üles lähimad poed, rand ning ühistranspordi võimalus. Poed olid kõrval tänavas ning rand oli 10 minuti kaugusel. Leidsime samuti trammipeatuse, mis viis otse linna. Sel päeval veetsime enamus aja Playa de San Juan rannas päikest võttes, ujudes ning muidugi- pilte tehes. Sel päeval tehtud pildid on varsti siin üleval, niiet be ready!

 

hispaania hispaania

 

hispaania hispaania hispaania

 

hispaania