Hey!

Nele came to visit me on Wednesday. I haven’t see her so long, because she was in Australia. On Friday we just rested and watched pictures on Instagram. Nele found a picture, what we both liked so much and it inspired us. After half an hour we had set up all our stuff and made these awesome pictures. I really like the result. These pictures gives right emotions and feeling, what I imagined. Warm colors, nice shadows and sparkle into the darkness.


Hei!

Lumi on maas ja ilmad lähevad külmemaks. Pimedal ajal teeb kodu hubaseks küünlavalgus ja värvilised tulukesed. Kui eelmises postituses olid pildid tulukestega, siis see temaatika jätkub ka selles postituses.
Kolmapäeva õhtul nägin üle pika-pika aja Nele, kes tuli tagasi Austraaliast. Ta oli külas mitu päeva ning selle aja jooksul jõudsime ka teha ühe fotosessiooni. Plaan tuli puht juhuslikult, kui reedel kodus olime ja Instagramis pilte sirvisime. Ühel hetkel leidis Nele pildi, millest olime mõlemad vaimustuses. Sellest inspiratsiooni saades oli poole tunni pärast asjad kõik valmis seatud ja pildistamine võis alata.
Ma jäin tulemusega väga rahule. Pildid annavad täpselt sellist emotsiooni ja tunnet edasi nagu ma ette kujutasin. Soojad toonid, kaunid varjud ja sära selles pimeduses. Varjude mängus on piisavalt seksikust, mis annab vürtsi juurde.

 

nele teinfeldt

 

dsc_0047

 

dsc_0074

 

dsc_0077

 

dsc_0056