Long time no see!

Jõulud on lähenemas, mille tõttu mu graafik on tihedam kui kunagi varem.

Olen võtnud rohkem kui nädal hoogu, et tuua teieni uued pildid, kuid siiani on jäänud see vaid mõtete tasandile. Lõpuks leidsin selle hetke enne uinumist.

Tegelikult kipume üldse palju rabama ja unustame puhata. Tihti lükkame puhkust edasi ja lubame endale ” küll ma järgmine nädal jõuan puhata”. Ning nii sa avastad, et sellest lubadusest on möödas juba kuu. Ja kui eestlane hakkab rääkima puhkusest, siis üldjuhul on see juba tal samuti täis erinevaid tegemisi, mida argipäeval ei jõua teha või plaanib minna reisile, kus on kõik päevad täis aktiivseid tegevusi.

See on koht, kus tuletan teile meelde puhata! Piisab isegi poolest tunnist igal õhtul, kus pühendad aja vaid endale. Tegele oma hobiga või viska lihtsalt jalad seinale ja lebota.

Mõned nädalavahetused tagasi oli mul teistmoodi hommik. Oleme oma armsa pundiga teinud traditsiooni, et kord kuus lähme koos välja sööma ning iga kord valime uue koha, kus einestada. Sel korral ootas meid pühapäeval ees brunch The Quarter-is, mis asub Swiss Hotellis.

Restoran oli avar ning mõnus. Toiduvalik oli laialdane ning vaheldusrikas. Kõik nägi väga ahvatlev välja ning maitses suurepäraselt. Valikut on seal kõigile. Seal veedetud aeg läks väga kiirelt- mõnus seltskond, hubane olemine ming hea toit. Üks lõbus ja lõõgastav pühapäev!