Quite a long time ah ?

 

Kuidagi eriti pikk paus sisse jäänud. Olen kiires tempos kodu, töö ja trenni vahet jooksnud. Õnneks olen suutnud enda mõtted ja tööd kokku korjata, et saan neid lõpuks ka teiega jagada.

Kaamerat ei ole ma käes hoidnud päris pikalt. Niisama enda jaoks hetkede jäädvustamiseks ikka, kuid nii, et läheks välja midagi tuusa jäädvustama…ei ole jäänud kahjuks sellist aega. Neljapäeval jäi väikene paus töö ja trenni vahele, kus oma trennikaaslase Gretega saime kokku  ja tegime ühed kiired pildid. Idee oli paigas ning koht välja valitud, seega asi läks ladusalt. Õues oli üsnagi tuuline ning külm, mis muutis sealse olemise mitte eriti nauditavaks. Usun, et see oli mu elu kõige kiirem pildistamine. Kuid sellest hoolitama üks lemmikumaid! Miks ? Just lõpptulemuse pärast. See ületas täielikult mu ootused ja kui hakkasin pilte sorteerima, siis teadsin, et siit tuleb superhead kraami. Ma olen väga rahul ning Grete ise samuti.
Pikka juttu ma enam ei aja, vaid tahan juba kibeledes jagada teiega neid pilte!

Muide, kui te ei ole lugenud enne Grete blogi, siis soovitan seda kohe väga-väga soojalt. Tema blogi on üks neist vähestest Eestis, mis on täis motivatsiooni ja positiivsust. Iga kord, kui tal uus postitus tuleb ja seda loen, siis tunnen, kuidas mu jõetus kaob ja usk endasse on taas tagasi. Minge kindlasti ja lugege, ta on tõesti suure südamega neiu! Her site: Grete’s vintage touch

 

pastel pink

 

Holy, when was the last time, when I post something here? It was almost month ago! What a shame… I have been running between home, work and dance studio, so I don’t have free time that much. I finally took myself together and I wanted to share something awesome with you.

I haven’t make photoshoot quite a long time. Of course I have captured some moments for myself, but nothing special. On Thursday me and Grete went out and make few pictures before we went to dance studio. We picked out place and we already knew, what kind of photos we want so everything went smooth. It was quite cold and windy outside, so we tried to make fast as possible. I think it was the fastest photoshoot, what I have ever done. But one of my favorites ! Why ? Just look that result! When I was sorting pictures out I already knew that we got so many good photos!
Now is time to stop talking and time to show pictures!

One more thing. If you haven’t read Grete’s blog before, then now it’s the right time. This girl’s site is full of motivation and positivity. Go and please check out, you will not regret! Her site: Grete’s vintage touch