Watch out, it burns ! 

 

Olen olnud alati arvamuse juures, et elus tasub proovida erinevaid asju. Kui tegeled mingi kindla alaga, näiteks kunsti, muusika või spordiga, siis tasub alati iga ala erinevaid külgi proovida. Kui mõni neist ei sobigi sulle, siis kunagi ei jookse ükski teadmine mööda külgi maha ja saad rakendada sealt tulnud tarkusi/kogemusi mõnes muus alas. Kuid alati on olemas mõni stiil või ala, mis meeldib kõige enam. See ala, kus tunned end kui kala vees ja naudid protsessi kõige enam.

Fotograafias naudin kõige enam pildistamisi, mis läbimõeldud, kuid toored, täis emotsiooni ja attitude. Pildid, milles leidub väike kiiks või miskit, mis toob välja tugeva energia. Pildistamised, kus saavad modellid näidata välja emotsioone, mida võib-olla iga päev välja ei näita. Nad saavad olla need, kes nad sisimas tahavad olla.

Nad saavad lasta välja enda tõelise tugeva MINA.

See sama feeling hakkas vaikselt minus tekkima, kui Tanja kirjutas mulle, et meil oleks võimalik mootorrattaga pilte teha. Kuidas ma oleks saanud sellest keelduda! Mootorrattad on alati olnud mu nõrkuseks ja kunagi tahaksin kindlasti ise nautida ratta võlusid. Seniks lepin kõrvalt imetlemisega ja äratasin oma unistuse mingil määral läbi piltide.

Pildid tulid täpselt nii nagu ette kujutasin. Tanja nägi vaieldamatult hea välja, tõeliselt badass. Pildid on täis naiselikkust ning kavalt võluvat pilku. Mootorratas sobis nagu valatult tema kõrvale.

Suured tänud aga Simole, kes oli nõus oma mootorrattaga kohale tulema ning ootama, kuniks tema uhke masinaga pilte tegime.