Avastasin, et ma ei ole teiega jaganud meeldejäävat sündmust!

 

NMDF Dance Convention Athens!

 

Minu viimasest tantsulaagri kogemusest on möödas ikka päris mitu aastat ning see toimus Eestis. See oli veel kooli  ajal, kui põhikoolgi oli lõpetamata. Eluolud muutsid tantsu mu elus teise järguliseks ja peale gümnaasiumi lõppu olin üldse pea 2 aastat tantsimisest eemal. Nüüd, kus olen täie hingega taas tantsimise juures oli aeg end taas proovile panna, kuid suuremalt kui kunagi varem.Enne jõulupuhkusele minemist arutasime ja muljetasime, kuidas aasta on läinud ning mida ootame uuelt aastalt. Sel hetkel tuligi esimest korda jutuks NMDF, mis toimub Ateenas. Ma ei olnud varem sellest üritusest midagi kuulnud, kuid miski kõnetas mind kohe ja palusin Gretel saata mulle rohkem infot selle kohta.Ühel hetkel olime trennikaaslastega seal maal, kus arutasime, millise ööbimiskoha võtame ja ostsime juba lennupileteid.

NMDF toimus veebruari alguses ning kestis terve nädalavahetuse- algas reede pärastlõunal ja lõppes pühapäeva õhtul. Terve nädalavahetus oli täis erinevate koreograafide tunde ning stiilid olid seinast seina. Ütleme nii, et see laager oli minu jaoks life changing! See avas mu silmad ja muutis mind kui tantsijat. Sain proovida stiile, mida ma ei ole varem kunagi proovinud ning sain end proovile panna õppimiskiiruse osas.

Suur proovikivi oli kindlasti tantsimine suurema massi sees ja võõraste keskel. Olen üsna kõhklev üldjuhul olnud ja tean, et põen tantsides tihti mõtetult, mida keegi arvab või kuidas vaatab. Kuid esimest korda ma tundsin seal saalis, et kõik on ühe asja eest väljas ja sain vabalt tantsida ilma, et üle muretseksin. Kui vabastav see tunne oli! Pärast seda laagrit ma mõistsin täpselt, mida oli Anete oma sõnadega mõelnud, mida ta trennide ajal meile jagas. Suutsin tantsimises tõusta üks level kõrgemale, avastada läbi selle iseendas uusi külgi ja avastada, milleks ma veel võimeline olen.

Mul on siiralt nii hea meel, et me selle reisi ette võtsime ning sellise positiivse laengu sealt saime!Plaanime järgmisel aastal taas minna ja nii tore on näha, et kõik, kes me seal koos käisime, kõik nad annavad tantsides endast rohkem kui kunagi varem. 🙂

Ürituse kohta saad lähemalt uurida nmdfconvention.