Hei!

Tahtsin jagada teiega ühte lahedat logo, mille tegin oma tuttavale kodulehe jaoks. Tema ning ta sõber on õppivad noored ajakirjanikud, kes kirjutavad põnevaid arvamuslugusid ning jagavad enda kogemusi oma saidil. Nad teavad juba, kuidas püüda lugejate tähelepanu. Kirjutavad väga mõnusalt ja kaasahaaravalt-lihtne ning lõbus lugemine noortele. Soovitan kindlasti pilgu peale visata: Millimallikas.
Nime järgi sai tehtud ka logo, kus kujutasin jellyfishi. Soov oli neil, et logo oleks kui sümbol- mitte keerukas ja täis hulle värvilahendusi. Märksõnaks lihtsus, mis muudaks logo kasutamise mugavaks ning oleks meeldejääv. Nii saigi tehtud must-valge versioon. Mu meelest tuli väga tuus lahendus- nii lihtne, kuid samas elemendid, mis loovad temast vinge tegelaskuju.

 

millimallikas

 

Hey!
I wanted to share with you a one cool logo, what I made for my friend’s website. She and her friend are learning journalism. They write fun stories about their experiences and share their thoughts. They know, how to get readers attention! Unfortunately they don’t write in English. Their website name is Millimallikas, which means a jellyfish in Estonian slang. They wanted really simple logo, what look like a symbol. A keyword was simplicity. So I made black and white logo. I really like the result- it’s simple, but these few elements bring jellyfish alive like cartoon character.