Kui oled näinud pilte minu Instagrami feedis või siin lehel, siis olete kindlasti juba kohanud lopsakate lokkidega neiut. Saage tuttavaks Anniga!

Anni naudib kaamera ees olemist, kuid kõige enam naudib ta ise kaamera taga hetkede jäädvustamist ning eksperimenteerimist. See aasta on olnud tema jaoks märkimisväärne, sest on saanud tuule tiibadesse ja tegutseb hoogsalt. Oma töid kui ja endast tehtud töid jagab ta maailmaga oma blogis.

 

 

Räägi endast lähemalt ning millega sa tegeled.

Minu nimi on Anni. Tähtkujult sõnn- väga seltsiv ja suhtleja inimene. Minu jaoks ei ole probleemi alustada kontakti ise. Olen samuti kangekaelne- vahel tuleb kasuks, vahel mitte. 😀 Kui midagi mõttesse võtan, tahan ka seda saada. Suurim hobi on kindlasti fotograafia. Samuti meeldib ujumine olenemata aastaajast. 🙂

Millal alustasid blogimist ?

Mäletan, kui veidi enne 18. saamist tutvusin ühe inimesega, kes muutis fotograafia mõttes mu elu. Võin seda julgelt öelda, sest enne teda hoidsin ma ainult ise kaamerat käes ja pildistasin loodust. Sel hetkel pildistas tema mind ja nakatas mind. Paar aastat hiljem alustasin blogimisega.

Mis andis sulle indu selle alustamiseks ?

Avastasin enda jaoks mitmed Eesti moeblogijad ja ka Euroopa omasid, mis mind väga tugevalt inspireerisid, seega mõtlesin, et miks ka mitte ise algust teha.

Kes on su sihtgrupp ?

Sihtgruppi, kui sellist otseselt ma enda jaoks mõelnud ei ole. Kõik, kes vähegi jagavad midagi fotograafiast ja tunnevad huvi selle maailma vastu on teretulnud. 🙂

Mida sinu blogi pakub vaatajatele ?

Emotsioone ja pühendumust täis fotosid(töid). Nagu mu ema ütleb ”kui midagi teha, siis korralikult”.

Mis on sinu paari aasta Goal seoses blogimisega ?

Ideaalis võiks olla minu hobi minu töö. 🙂 As they say ”Do what you love and love what you do!”

Kas sul on nö iidoleid ka blogimaastikul ?

Jah on, Eesti omad jätan enda teada, kuid Euroopast näiteks Kenzas. 🙂

Mis sind elus kõige enam inspireerib ?

Pinterest! Ha-haa! Minu jaoks on tähtis, et ükskõik mis ma ette võtan, see peab mulle endale meeldima. Olen juba elus teinud piisavalt asju, mis pika peale räsib ja põletab. Ma ei taha enam selle peale mõeldagi. Muidugi kunagi ei või teada, mis ees ootab, aga kui pikemas perspektiivis rääkida, siis teen valikuid, mis minu kasuks töötavad.

Mis on sinu moto ?

”Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.”

Küsimus, mida esitan kõigile: kui sul on valida, kas saad 500 000 eurot kohe kätte või lotopileti, mille võidusumma on miljon ja selle pileti võiduvõimalus on 99%, kumma valiksid?

500 000 kohe kätte.

Mida imetled teiste inimeste juures ?

Ma imetlen inimesi, kes näevad vaeva ja saavutavad ISE miskit. Siis on väärtushinnangud hoopis teised ja oskad ka hoida, kuna tead, kui raskelt mõni asi on tulnud. Õnn on olemas, kuid seda esineb harva.

Mis teeb sind õnnelikuks ?

Kui lähedastega on kõik hästi. 🙂 Või kui fotosessioon tuleb hästi välja ja ma rahule jään. See võib tunduda ülimalt imalana, aga ma olen oma alal väga range ja nõudlik, küsige mu sõbrannadelt. 😀

Kui sul oleks võimalus olla ühe tuntud inimese kehas üks päev, kes see oleks ?

Blake Lively! Imetlen seda naist igatepidi- tema kehastuses olla paar päeva oleks kindlasti väga huvitav ja inspireeriv. 😉

Kolm asja, milleta sa kunagi kodust ei lahkuks.

Hügieeniline huulepulk, telefon ja võtmed.

Kui oleks valida üks sihtkoht, kuhu saaksid kohe minna, siis mis see oleks ?

Santorini. Kindlasti on muid võrratuid kohti ka, aga see saar on silma jäänud just oma erilise arhitektuuri poolest. 🙂

On sul jagada teistega üht head muusikapala, raamatut või filmi ?

Viimase aja lemmik: MiyaGi- I got Love ja kui kõikidest poplugudest ja muust trummipõrinast saab villand, võib vabalt klassika ette võtta: Andrea Bocelli- Time to say Goodbye või Olev Ehala- Päikeseratas/Kodulaul. Filmidest The Notebook, Focus, üldse romantilised filmid ja õudukad. Raamatuid ei loe.

Anni töödega saad tutvuda siin: 

Instagramcapturedbykruuse
Blogi: Anni Kruuse