Me kõik proovime iga päev liikuda oma unistustele lähemale ja koguda informatsiooni ja nippe, kuidas seda kõige paremini saavutada. Tore on teada, et meie seas on inimesi, kes on enda eesmärgiks võtnud, et vajalikud teadmised jõuaksid õigete inimesteni. Mul on rõõm tuua teieni firma, mille taga tegutsevad kolm muhedat kutti- Aestia koolitused!

 

Alustame peamisest: Kes olete ning kust tulete ?

Oleme Egert, Kristjan ja Ivo ning tuleme kõik erinevatest Eesti linnadest.

Kus teie teed ristusid ja kus tulite ideele miskit koos tegema hakata?

Kohtusime Eesti Noorteühenduste Liidus ja saime aru, et seal saadud kogemuse põhjal annab tarkust edasi anda ka teistele ja edukalt.

Rääkige lähemalt oma plaanist, millega turule tulete- mida pakute, mis sihtgrupile mõeldud ning kuidas teid leida.

Pakume erinevaid sorti koolitustegevusi, ürituste juhtimist ning konsultatsiooni , kus põhifookus on mitteformaalsel haridusel.

Millised on teie plaanid pikemas perspektiivis?

Pikemas perspektiivis sooviks olla tarkade mõtete ja kogemuste vahendaja, kelle abil jõuavad vajalikud teadmised õige sihtrühmani.

 

Pakume erinevaid sorti koolitustegevusi, ürituste juhtimist ning konsultatsiooni , kus põhifookus on mitteformaalsel haridusel.

Mõned lõbusad küsimused teie paremini tundmiseks: Mis on teie nö. elu moto ?

Hard work pays the bills.

Kui teil on valida kas saad 500 000 eurot kohe kätte või lotopileti, mille võidusumma on miljon ja selle pileti võiduvõimalus on 99%, kumma valiksid ? Miks selline valik?

Ühehäälselt valiksime 99% tõenäosusega 1000000€. Valik tuleneb sellest, et kui 99% ka ära ei tule siis järelikult see raha ei pidanud meieni jõudma.

Kui teil oleks võimalus olla ühe tuntud inimese kehas üks päev, kes see oleks ?

Oleks Donald Trump ja astuks ametist tagasi.

Aestia Koolitused saad võtta ühendust e-maili teel: info@aestia.ee