Long time no see!

Olen juba ise tüdinenud sellest algusest, kus räägin, kui kiirelt aeg läheb. Praegu on see tõesti asjakohane algus, sest see on ainuke põhjus, miks ma ei ole midagi postitanud. Tööpäeviti on päevad sisustatud töö ning trennidega. Nädalavahetusel muud käimised ja plaanid. Lisaks on käsil erinevad projektid, millega tegelen oma vabast ajast.

Lõpetasin just ühe töö, millega olen tegelenud eelmisest kuust saadik. Nimelt disainisin Home&Office sisustuskaubamajale logo, mis asub Viljandis. Sai tehtud mitmeid versioone, aga kui selle valmis tegin, siis teadsin, et see on Jackpot! Ning kui olin kliendile ära saatnud, tuli sealt ainult positiivset tagasisidet ning see läkski kasutusse.

Olen isiklikult tulemusega väga rahul. Ta on oma stiililt puhas ja maitsekas. Kollase värviga sai antud logole veidi vürtsi ning muutis kogu pildi elavamaks.

home&office example

home&office example

home&office example

home&office example

Long time no see! I don’t want to start my every post with the sentence ” Oh, time flies so fast ”. But right now, it explain my situation the most. Monday to Thursday are these days, where I spend most of my time at office and dance studio. On weekends I have usually some events. And I have working on few projects, when I have a free time.
I just finished one project, what I had been working on until last month. I designed logo for Home&Office furniture store. I made several logos, but when I made this one then I felt, this is The One! I sent it to my client. I got such a positive feedback and client confirmed this logo. 
I personally love the result. This logo is clean and elegant. Yellow colour bring design to life.