Olen viimasel ajal tähele pannud, et need kõige paremad plaanid ning tööd on need, mis tulevad täiesti juhuslikult. Selles veendusin täielikult, kui Gretega leppisime kokku, et teeks mõned pildid ning kulgesime niisama mööda linna. Juhuslikult leidsime ideaalse koha, kus outfiti pilte teha. Nii sai tehtud ka pildid, mis on postituses Pastel Pink -ilma suurema plaanimiseta 15 minutiga. Kuid tulemus oli super ning need on mu tehtud tööde seas top 3. kindlasti.
Tundub, et mida rohkem on mul aega mõelda idee üle, seda rohkem ma üle mõtlen ning teen asja enda jaoks keerulisemaks. Lõpuks on ikka esimene mõte kõige parem, kui sellele järgnevad lahendused.
Kuid siin on sellel õhtul tehtud pildid:

I have noticed recently, that plans and works, what come randomly are better than these plans and works, where you have a lot of time to think and prepare for it. Me and Grete decided to make some pictures, but we didn’t make any plans for it. So we just met up and walked around the town. And we found perfect place to make some outfit pictures. If I have so much time to prepare and think, then I usually overthink. And in the end I realize that the first idea was the best. 
But here is the result of our denim jacket & nike outfit photoshoot.