Finally I got to take time off, sit down and made one exciting post. Like we all know, time before Christmas is always pretty busy. I have busy times at work and after work I have so much to do, that I don’t have free time to make any posts. I wanted to make this post yesterday, but unfortunately my laptop crushed. I came to visit my mom, so I have opportunity to make this post now. But will see how often I can made posts in future. But back to topic.

This week I got something, what I have been waiting quite a long. Two months ago I started design my business cards. I got design idea one moring, when I went to work. I took my notebook and sketched my idea. Next two weeks I designed and fixed my design. Then I took 2 weeks off. After little pause I watched my design with fresh look and changed last things. When everything was ready, then I sent my design to production agency. I love the result!
Black and white contrast and minimalist. Just like me 🙂

Here it is!


 

Üle pika aja saan hoo maha võtta, arvuti taha istuda ja ühe põneva postituse teha. Teadagi on meil kõigil enne jõule kiire, sama seis on ka minul. Tööl on korralik tempo peal ning peale tööd on igal õhtul miskit teha, et ei ole lihtsalt jõudnud arvuti taha istuda. Plaanisin postituse teha tegelikult eile, kuid kahjuks otsustas just sel ajal mu arvuti alla anda. Ei löö enam pilti ette ega reageeri ühelegi korraldusele. Tulin täna emale külla, mistõttu õnnestub mul siiski täna postitus ära teha. Eks näha ole, kui tihedalt on mul võimalik postitusi teha. Kuid asume asja juurde.

Sel nädalal sain ma kätte miskit, mida olin pikalt oodanud. Kaks kuud tagasi alustasin oma visiitkaartide kujundamist. Visiitkaartide visuaalse kujunduse idee tuli mul pähe ühel hommikul kui ma sõitsin bussiga tööle. Võtsin kohe kätte märkmiku ja kritseldasin idee üles. Järgmised kaks nädalat kulusid asja paika loksutamisele. Kui kujundus oli paigas, siis jätsin selle 2 nädalaks nö seisma. See on hea viis, kui tööga ei ole nii kiire. Väike paus ning värske pilguga vaatamine aitab alati. Näed poole paremini vigu ning tulevad pähe paremad ideed. Lõpuks kui tundsin, et asi on täpselt nii nagu soovin, siis valisin välja sobiva paberi ja lasin visiitkaardid käiku. Ma olen väga rahul nendega!
Must-valge kontrast, minimalistlik ning puhas. Väga minulik! 🙂

Here it is!

business-cards-2 business-cards-1