Viimased 2 päeva oli jäänud veel meil olla Hispaanias.

Tahtsime ikka ära näha kõik, mis Alicante linn meile pakub. Päevasel ajal olime juba piisavalt Alicantes käinud, nüüd oli aeg tutvuda öise Alicantega.

 

Valisime välja minekuks kõige magusama aja, reede õhtu. Linna minnes oli kell 9 paiku ning õues oli juba täitsa pime. Vanalinna jõudes tundus nagu oleksime olnud teises linnas. Rahvast oli nii palju ja elu käis. Kohad, kus päevasel ajal oli vaid inimtühi plats, oli toodud välja toolid ja lauad ning inimesed õhtustasid.

Tol õhtul oli samuti ka jalgpall, mis tõi kindlasti rohkem inimesi tänavale kui muidu. Üsna keerukas oli leida vaba kohta, kus saaks olla. Lõpuks leidsime baari, kus saime kahekesi maha istuda.
Menüüst valisime välja Sangria, mis on populaarne Hispaania jook. See maitseb tõeliselt hästi, kuid sellega tuleb ettevaatlik olla, sest hea maitse pärast läheb jook päris libedalt.
Kesköö paiku käisime veel klubis, kui seda klubiks nimetada saab. Kohad olid üsnagi väikesed ja meenutasin meie Tallinna vanalinnas olevat Laborit.

Õhtu oli iseenest tore, kuid reis oligi liiga perfektne, et miskit halba pidi ikkagi juhtuma. Nimelt Tanjal varastati telefon ära. Seal tuleb olla tõeliselt ettevaatlik oma varaga, mida endaga kaasas kannad. Proovisime järgmisel päeval telefoni leida- käisime linna pealt otsimas ning kasutasime muid nutikaid lahendusi, aga lootusetult. 🙁

Kuid õhtu oli sellegi poolest tore ning saime omad õppetunnid. 🙂