Kas oled mõelnud, mis tunne võib olla hüpata langevarjuga ? Kuid tunned, et ei ole piisavalt julgust, et proovida ? Siis soovitan sul julgelt proovida paraplaani sõitu!

 

Mõned aastad tagasi sain sünnipäeva kingiks endale paraplaani lennu. Oma esimest lendu mäletan väga hästi. Sel päeval oli üsna palav ning ka tuul ei olnud kõige parem paraplaani sõiduks. Kuid sõidu sain tehtud ning mäletan väga hästi, kui kaunis vaade ülevalt avanes!

Eelneval aastal kinkisime Siimuga emale paraplaani lennu. Soovisin kindlasti ka oma silmaga näha, kui ema läheb lendama.

See kord toimus paraplaani lend Kuusiku lennuväljal. Ilmaga vedas igati- päikseline, kuid mitte liiga palav ning piisavalt tuuline. Piloot oli väga tore meesterahvas, kelle lõbus jutt aitas kaotada viimsegi hirmu. Kui võrdlen enda ja ema kogemust, siis ema kogemus tundus mitmeid kordi nauditavam. Ema sai poole pikemalt nautida kaunist vaadet ning lõpus adrenaliini tõstmiseks sai spiraali seeria. Maale naasedes särasid ema silmad ning näos oli puhas rõõm! Kink läks igati kümnesse. Samuti oli ema väga õnnelik ning tänulik, et sellise elamuse kinkisime!

Kui ka sina tahaksid kellegile kinkida veidi adrenaliini ning võimalust kaunist vaadet nautida või hoopis soovid ise proovida, siis kingituse leiad: www.kingitus.ee

paraplaani lend paraplaani lend paraplaani lend paraplaani lend paraplaani lend paraplaani lend

Have you every think about, how parachute jump feels like? But you are too afraid to try it ? Then the best first step is to try paragliding flight!

A few years ago I got paragliding flight for my birthday gift. I remember that day so well. It was quite a hot day and not much windy for perfect paragliding. But it was a nice experience.

Last year I made the same gift for my mom. And I told her, that I wanna see, when she is going to paragliding. We went Kuusiku airfield, where you can do paragliding and also parachute jump. It was perfect day- sunny, but not hot and windy. When I compare my experience and mom’s experience, then mom’s looked way more enjoyable. She enjoyed the pretty view longer and at the end she got spiral set. My mom was so happy and thankful for this gift! 

So if you wanted to try or want to gift this opportunity for your friend, then go and visit www.kingitus.ee and you find lot’s of awesome gifts there! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.