Uskumatu mõelda, et olen Positivusel käinud 5 aastat järjest. Sellest on kujunenud välja traditsioon, mida olen oodanud iga suve rohkem kui jaanipäeva.

Olenemata 5 aasta täitumisest oli selle aasta Positivus tagasihoidlik. Kas põhjuseks eelmise aasta juubeli lainelt maha astumine, mis tõttu ei olnud line-up täis rohkelt häid artiste, seda ei tea. Kuid tõesti sellel aastal oli platsi koomale tõmmatud ning samuti tundus telkimisala väiksem, kui muidu. Rahvast liikus vähem ning peamiselt lätlased. Kõige enam oli rahvast laupäeval, kui põhilaval oli võimalus näha Rae Sremmurdi ja Ellie Gouldingut. Kuid olenemata sellest oli väga tore nädalavahetus, kuna mind ümbritsesid kallid inimesed.

positivus17

positivus17 positivus17

positivus17

Unbelievable, 5 years of Positivus. It’s a summer tradition, what I looking forward to the summer more than the Midsummer day.
Despite that this year Positivus was smaller and calmer. Maybe it was because last year Positivus got 10 years old and the line-up wasn’t full of awesome artists. But this year festival area was smaller and camping area also. There wasn’t so much people and most of them were latvians. But despite that, it was fun weekend, because I was together with my awesome friends!

Leave a Reply

Your email address will not be published.