Õnnemängud ja loosimised ei ole kunagi väga minu rida olnud. Miks? Väga lihtsal põhjusel- minuni see õnn üldjuhul ei jõua.

 

Ühel hetkel otsustasin, et aitab. Jagasin ainult siis, kui mängus olid auhinnad, mis silmad särama lõid ning minu jaoks väga erilised tundusid. Nende väga väheste jagamiste sekka sattus ka Hooligan Hamleti loos, kus võiduks oli nende poolt disainitud Mogul Skateboard Company longboard ja Adidase ketsid. Longboardi ostmise mõte oli mul peas ligi aasta, kui sai tehtud esimesed sõidud. Adidase ketsid olid selles loosis kui kirss tordil. Enam paremaks ei saanud minna. Suuri ootusi ma endas ei tekitanud ja mõtlesin endamisi ” ega kui sa praegu ei osale, siis ei ole sul mitte mingisugust võimalust!” ning võtsingi osa. Ühel päeval kontoris tööd tehes vaatasin, kuidas telefoni ekraan helendab ning silma torkas tekst: Hooligan Hamlet tagged you. See oli hetk, kus lõpuks loosiõnn mulle naeratas ning osutusin võitjaks. Ma ei suutnud oma silmi uskuda.

Ootasin pikisilmi kohtumist. Kingi andsid üle Hooligan Hamleti väga toredad kutid Silver ja Felix, kes tegid üldjuhul kohmakaks kujuneva üle andmise väga chilliks. Kuna minu oskused ei ole just kõige säravamad, siis jagasid kutid mulle nippe, kuidas asi kiirelt käppa saada. Nüüdseks on juba esimesed sõidud tehtud ning iga korraga läheb aina paremaks.

Ahja. Rääkides Adidase ketsidest. Kui keegi küsiks, mis tunne võiks olla kõndida pilvedel, siis ma annaks need samad Adidase tossud ja paluks need jalga panna. Ma ei ole enne nii mugavaid ja pehmeid jalanõusid kunagi kandnud. Täielikud lemmikud!

Suur-suur aitäh Hooligan Hamlet!

Kui üldjuhul olen mina kaamera taga, siis see kord oli mul võimalus olla ise kaamera ees.
Pildid: Hooligan Hamlet / Yoitsfella

HH_MOGUL_LONGBOARD-1993

Leave a Reply

Your email address will not be published.