Kolm päeva saare avastamist on tehtud. Saar on oma pindala poolest üsna pisike, mis teeb avastamise siin väga lihtsaks- 444 km² ehk mitu korda väiksem kui Saaremaa.

Esimesel päeval avastasime  põhja pool asuvaid randasid. Esimeseks peatuskohaks oli Kokomo rand, mis oli väga kaunis. See oli üsna kõrvaline rand, kus inimesi väga ei olnud. Kuid rannas oli imeline sinine vesi ning puhas liivane rand koos lamamistoolidega. Pikemat peatust seal tegema ei hakanud ning liikusime edasi. Tahtsime kindlasti flamingosid näha, kuid tuli välja, et teel sinna nägime hoopis suuremaid flamingo parvesid, kui kaardil märgitud flamingo vaatluspunktis, kus seisis ainult 3 flamingot. Pikemalt peatusime Cas Abou rannas. See rand oli eelnevast mitu korda suurem. Kuid sealne vesi oli nii selge ja sinine, mille sarnast ma ei ole varem näinud. Samuti oli väga hea koht snorkeldamiseks.

Three days discovering Curacao is done. This island  is quite small. On the first day we discovered north side. Firstly we visited the Kokomo beach- nice small beach and it wasn’t overcrowded. We didn’t make a long stop there, because we wanted to see the flamingos. Funny was that, we saw way more flamingos on the way there then in a flamingo park. This day last stop was the Cas Abou beach. It was way more bigger then the Kokomo beach, but the water there- it was so clear and blue! I haven’t see this blue water before. So it was perfect place to snorkeling.

Leave a Reply

Your email address will not be published.